!<-- start sdeleni -->
×

Poslední šance na ubytování

V termínu 14.7. až 21.7. máme volný poslední pokoj Horusický U hájovny a do 21.7. je rovněž k dispozici chata Lochneska se 2mi ložnicemi vhodná pro 2 až 6 osob.

×

O prázdninách u nás máte ještě šanci

Ještě máme, díky více možnostem ubytování, volno na týdenní pobyty s nástupy: ihned, 14.7., 21.7., 28.7., , 11.8., 18.8. i 21.8. (aktualizujeme průběžně:) Takže si snad vybere každý ! Volejte kdykoliv 724.371.770. Na poslední chvíli pak lze objednat i kratší než týdenní pobyty. Nezapoměňte se zeptat na možnost Last Minute slevy:) Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás!

Vlkov nad Lužnicí

pec penzion U hájovny

je jihočeská vesnička, jako stvořená pro rekreaci.

Na těchto stránkách naleznete zejména nabídku ubytování v penzionu U hájovny či pronájmu objektů chalupa U Hovorků či chata Lochneska, nabídku půjčovny sportovního vybavení, ale i přehled rekreačních možností, informace o obci, o zajímavostech v okolí či tipy na výlety v této oblasti.

Cestovnímu ruchu ve Vlkově se věnujeme již od roku 2001 a naše stránky shlédlo již návštěvníků, což nás velice těší. Ubytovacích možností ve Vlkově je více a abychom Vám ulehčili rozhodování, připravili jsme soupis našich výhod.

Klid, nádherné koupání v pískovnách s čistou vodou i na vrcholu léta, ideální na kola a rybaření, rodinná atmosféra, vše domyšleno do posledního detailu, perfektní pro děti (hřiště) a úžasná pec - to jsou nejčastější slova našich návštěvníků. Pevně doufáme, že budete odjíždět se stejnými dojmy, jako naši stávající návštěvníci.

Pokud nemáte čas na procházení celé naší prezentace, nejdůležitější informace najdete v kapitole Info.

Přejeme Vám pohodu při prohlížení těchto stránek….

penzion U hájovny Chalupa U Hovorků
[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.czCopyright © 2007 – 2018 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 16. 11. 2016. Dovolená v ČR   www.mok.cz   Penziony.cz  

Navštivte nás na Facebooku.