!<-- start sdeleni -->
×

Novinka pro naše klienty - víno z Moravy

Nelenili jsme a dojeli na Moravu přímo do sklípku U Matoušků pro víno. Přípitek zdarma pro každého, kdo si řekne a pokud budete chtít pokračovat, tak je možno...

×

Aktuální volné termíny léto 2019

Víkend od 21.6. pokoj Naděje U hájovny a chata Lochneska. Poslední červnový týden také různé možnosti. Rovněž o prázdninách je v každém týdnu (pobyty so-so) něco k dispozici. 29.6.-6.7. se nám dokonce uvolnila celá chalupa - šance pro skupiny. Týden od 11.8. volná celá chalupa. Týden předem lze objednávat i pobyty kratší jak 7 nocí.(stav k 22.6.)

Podzimní výlovy rybníků

Končící léto a nadcházející podzim znamenají pro Vlkov a celé jižní Čechy příchod jednoho z nejhezčích, ne-li úplně nejkrásnějšího, období v roce. Lesní cesty září barvami podzimního listí, průhledy na tmavomodré hladiny rybníků jsou rámovány zlatými stromy a všechen vzduch je díky větru průzračný a svěží. Ráno vás zajisté okouzlí sametová mlha nad rybníky i pískovnami, večer zas světelná hra západu slunce. O množství hub, o které v lese často přímo zakopáváte, ani nemluvě.

Přijedete-li k nám na začátku podzimu určitě se informujte ohledně možnosti návštěvy některého z výlovů - zážitek to minimálně na úrovni pouti či velkého jarmarku. Výlovy navštěvují nejen zájemci o trochu poučení o tradičním rybníkářství, zábavu nebo vynikající rybí polévku, ale i rodiče se svými ratolestmi, vodníci nebo televizní štáby. Nikdo nepřijde zkrátka, to vám garantujeme.

Lépe vám snad jeden z výlovů přiblíží následující fotografie.

Odkazy

Zde uvádíme několik odkazů, kde se dají sehnat informace o výlovech na Třeboňsku, mnohdy včetně konkrétních termínů a programů.

[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.czCopyright © 2007 – 2019 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 2. 3. 2018.

Navštivte nás na Facebooku.