!<-- start sdeleni -->
×

Kdy máme ještě volno o prázdninách?

Volné jsou týdny od 22.8. a pak pobyty v září a na podzim s možností dotace Jihočeského kraje (stav k 16.7.) Ostatní termíny proto nemá smysl poptávat. O prázdninách lze rezervovat dopředu pouze týdenní pobyty s nástupem v sobotu. Pokud zbývá do nástupu méně jak týden, pak lze rezervovat i kratší pobyty.Chata Lochneska

Chata Lochneska.

O chatě


Chata Lochneska u Vlkovských pískoven je vhodná pro rodinu, která chce prožít nerušeně svou dovolenou či prodloužený víkend při zachování maximálního soukromí a pohodlí a s možností vlastního vaření.
Chata je obklopena lesy a loukami ve velmi klidném prostředí (k chatě náleží louka a les o výměře několika tisíc m2), stranou od silnic i sousedů, přesto ve vesnici. Hlavní výhodou je dostatek soukromí a příjemný pobyt v turisticky velmi oblíbené lokalitě na Třeboňsku. I přes tuto výhodu je chata kousek od vlakové zastávky, 2 restaurací (cca 1 km, takže nebudete rušeni hlukem), přímo u cyklostezky, lesa a nesmíme zapomenout na překrásné pískovny, kde se dá nejen koupat, ale i rybařit. Pronajímatel je schopen se při vzniku jakýchkoliv problémů dostavit a problém řešit (pobývá nedaleko). Chata není velká (cca 24 m2), ale je v ní vše, co je pro rodinnou rekreaci třeba, včetně obývacího pokoje s kuchyní, samostatného WC a koupelny. Na zahradě můžete využívat náš gril, zahradní nábytek či přístřešek pro kola a další věci. Jsme malý rodinný podnik a rádi vám pomůžeme se vzniklými problémy a případně můžeme poskytnout cenné rady a doporučení, např. kam vyrazit na pěkný výlet, či kde dobře vaří.

Chata Možnost stanování Cykloturistika Turistika Agroturistika Kulturně-historické památky Koupaliště venkovní - pískovny Vodní sporty Možnost rybolovu Půjčovna kol Půjčovna sportovních potřeb Stolní tenis Hřiště pro míčové hry Večeře Parkování Praní prádla Přístup na internet Chladnička Zahrada Informace Vhodné pro rodiny Kuchyňka Zákaz kouření v objektu Recepce Nonstop chata s klimatizací

Interiér chaty

Kapacita: Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování až pro 6 osob (2 ložnice). Další hosté případně mohou stanovat na zahradě.

Ložnice a pokoje: První ložnice obsahuje manželskou postel, nezbytné skříně a noční stolky. Druhá ložnice se nachází v protilehlé části chaty a obsahuje dvě samostatná lůžka a menší patrové lůžko vhodné spíše pro dítě (délka 155 cm). Toto lůžko je možné složit. V obývacím pokoji, mezi ložnicemi, je sedací souprava, která se dá rovněž využít jako lůžko. Lůžkoviny jsou zahrnuty v ceně pobytu. Obě ložnice i obývací pokoj s kuchyní mají okna se sítí proti hmyzu, což se v naší lokalitě může hodit.

Sociální zařízení: Koupelna obsahuje umyvadlo a sprchový kout s teplou vodou ohřívanou plynovou karmou. WC je v samostatné místnosti.

Vytápění/klimatizace: Objekt je možno přitápět plynovými krbovými kamny případně elektrickým přímotopem. Spotřeba plynu a elektřiny na otop není v ceně. V parném létě se hodí využít naopak příjemého chladu mobilní klimatizace. Chata není izolována na celoroční provoz a z tohoto důvodu je k dispozici zhruba od počátku května do konce září (dle aktuálního stavu počasí).

Doprava, parkování: U silnice (vzdálené cca 50m) je možné parkovat zdarma 1 auto. Dostupnost chaty se díky nové dálníci D3 výrazně zlepšila a je z Prahy něco přes hodinku. Rovněž je do obce vlakové spojení (trať Veselí nad Lužnicí - Třeboň - Velenice). Pro zájemce je možné poskytnout za příplatek 100 Kč/den parkování s kamerovým dohledem.

Stravování: V dobře vybavené vlastní kuchyni si můžete připravovat vlastní jídla, či můžeme zajistit dovoz snídaní a rovněž můžeme nabídnout grilovací párty. Jinak jsou v sezóně v obci dvě restaurace, které vaří a grilují. Kuchyň je plně vybavená nádobím. Je zde plynový sporák, gril, trouba, dřez, rychlovarná konvice a kávovar, mikrovlnná trouba. V obývacím pokoji je rohová lavice a skládací stůl. Lavici lze využít i jako další přistýlku i pro velkého dospělého.

Ostatní: Zejména před chatou lze zdarma využít Wi-Fi připojení k internetu. Rodinám s dětmi rádi umožníme přístup na sousedící krásné dětské hřiště, pokud zrovna v penzioně U hájovny není uzavřená společnost.

Zde se můžete pokochat několika náhledy do útrob Lochnesky.


Exteriér chaty


Kapacita a cena

Celková kapacita chaty je 4 osoby (ve dvou ložnicích) s možností 2 přistýlek a variantou dále expandovat do stanů na zahradu, což má také své příznivce.

Pro období letních prázdnin jsou možné dopředné rezervace pouze týdenních pobytů s nástupem a ukončením v sobotu. Pokud bude o letních prázdninách volný pokoj ještě týden před požadovaným nástupem, bude v tomto případě možné provést rezervaci i na kratší pobyt.

Chata je v provozu v období od května do října (pokud nehrozí mrazy je možné zajistit pronájem i mimo toto období). Cena za chatu platí pro maximálně 4 osoby. Další osoby jsou za příplatek 200 Kč/osoba/noc. Pobyt je možný i pro více než 6 osob formou stanování na zahradě taktéž za příplatek 200 Kč/osoba/noc. Garantujeme aktuálnost tohoto ceníku k dnešnímu dni. Tyto ceny jsou platné při objednání na těchto stránkách (www.vlkov.eu). Pro klienta platí cena platná v den provedení rezervace. Provozovatel má právo nabídkovou cenu během roku měnit. To však nemá dopad na již uskutečněné objednávky. Storno podmínky: V případě zrušení pronájmu ze strany rekreanta do 40 dnů před sjednaným dnem nástupu se vrací 50 % uhrazené zálohy. Při odstoupení od rezervace v době kratší než 40 dnů se záloha bohužel nevrací. V den odjezdu prosíme chatu vyklidit, provést závěrečný úklid a opustit do 11:00 hodin. Tradičně poskytujeme věrnostní a další slevy.

Náklady pronájmu si můžete spočítat dle ceníku.

CENÍK

sezóna
1. pásmo
28. 4. – cca 30. 6.
od cca 1. 9. – 31. 10.
sezóna
2. pásmo
letní školní
prázdniny
pronájem chaty Lochneska max. 4 osoby na týden 6000 Kč 8650 Kč
pronájem chaty Lochneska max. 4 osoby na 1 den 1200 Kč 1450 Kč
pronájem chaty Lochneska max. 4 osoby na den (min. 2 noci) 1000 Kč 1350 Kč
přistýlka za noc 200 Kč 200 Kč
osoba/noc ve stanu při obsazené chatě  200 Kč 200 Kč
domácí zvíře venku/v boudě za noc  100 Kč 100 Kč
domácí zvíře uvnitř v chatě za noc  200 Kč 200 Kč
plyn přes 3 kg za pobyt (cena za 1 kg)          50 Kč     50 Kč
elektřina přes 4 kWh za noc (cena za 1 kWh)          5 Kč     5 Kč
parkování auta pod kamerovým dohledem za noc *  100 Kč 100 Kč
prodloužení pobytu o max. 6 hod. (nelze garantovat) 250 Kč 450 Kč
internet (WiFi) za pobyt zdarma zdarma
děti do 3 let s vlastní postýlkou zdarma zdarma
parkování 1 auta u silnice (cca 50 m od chaty) *  zdarma zdarma
elektřina do 4 kWh za noc zdarma zdarma
zapůjčení turistických map zdarma zdarma
V ceně není zahrnut pobytový poplatek na základě § 14 zákona č. 565/1990 Sb., který je plátce povinen vybrat ve stanovené výši.
Hosté mohou využívat širokou nabídku půjčovny sportovních potřeb, která je součástí penzionu U hájovny, za zvýhodněné ceny (sleva 20%).
* Auto je možno odstavit také na obecním parkovišti vzdáleném 500 m od chaty.
Podmínky a ceník.
Upozornění: Ceník obsahuje ceny za soukromý pronájem objektu, který je osvobozen od platby DPH. Pokud budete vyžadovat fakturu za ubytování, pak musí být k ceně připočteno a odvedeno DPH v zákonné výši.

Tabulka vzdáleností

Schwanzerberská hrobka Třeboň
vlaková zastávka 1 100 m
chalupa U Hovorků     850 m
hospoda     1100 m
knihovna     850 m
kostel v Hamru 4 700 m
pískovna (výborné koupání) 1 000 m
les   0 m
lom (možnost koupání)   1200 m
nudistická pláž 1 100 m
Písečný přesyp (přírodní památka) 900 m
rybník   1200 m
řeka Lužnice   1700 m
Veselí nad Lužnicí (město) 4 400 m
Třeboň (město) 20 100 m
Červená Lhota (zámek) 18 800 m


Ohlasy návštěvníků

Názory a komentáře našich návštěvníků najdete v návštěvní knize.

[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 14. 6. 2020.

Navštivte nás na Facebooku.