!<-- start sdeleni -->
×

Kdy máme ještě volno o prázdninách?

Volné jsou týdny od 22.8. a pak pobyty v září a na podzim s možností dotace Jihočeského kraje (stav k 16.7.) Ostatní termíny proto nemá smysl poptávat. O prázdninách lze rezervovat dopředu pouze týdenní pobyty s nástupem v sobotu. Pokud zbývá do nástupu méně jak týden, pak lze rezervovat i kratší pobyty.


×

Nabízíme ubytování s dotací Jihočeského kraje a aktivity s výraznou slevou!

U nás můžete využít v poprázdninovém období slevu 30 procent na ubytování díky podpoře Jihočeského kraje. Naplánujte si babí léto či podzim s touto výhodou. Stačí si zažádat o voucher. Jak postupovat poradíme - zavolejte, pište, ale ještě před provedením rezervace. Dále nabízíme výrazné slevy na turistické aktivity pro všechny naše hosty dle nabídky na www.leto.jiznicechy.cz. Akce trvá do vyčerpání fondu, nejpozději do 30.11. Naše další výhoda: Pro stornace pobytu v přímé souvislosti s onemocněním COVID19 (nemoc, karanténa hostů či nařízení vlády) GARANTUJEME pro celý rok 2020 neprodlené VRÁCENÍ ZÁLOHY.

Jak si objednat

Kliknutím zvětšit

Rezervace na další rok zahajujeme od 1. prosince. Před tímto datem je možné si termín zdarma a nezávazně zarezervovat. Pro období letních prázdnin jsou možné dopředné rezervace pouze týdenních pobytů s nástupem a ukončením v sobotu. Pokud bude o letních prázdninách volný pokoj ještě týden před požadovaným nástupem, bude v tomto případě možné provést rezervaci i na kratší pobyt.

Penzion U hájovny je v provozu celoročně a slouží zejména pro rekreační účely a jiné krátkodobé pobyty

Chalupa U Hovorků je běžně v provozu v období od Velikonoc do 31. října (po předchozí dohodě je možné zajistit pronájem i v jiném ročním období). Přednostně rezervujeme prázdninový pronájem celé chalupy. Od cca dubna je možné objednávat na prázdniny i jednotlivé pokoje. V každém případě ovšem můžete nezávazně vyplnit objednávku/poptávku v předstihu (i v případě menšího počtu zájemců) a my se Vám pokusíme vyhovět.

Chata Lochneska je běžně v provozu v období od konce dubna do 30. září (pokud nehrozí mrazy je možné zajistit pronájem i mimo toto období).

Pokud se přihodí, že objekt bude již obsazen, jsme připraveni Vám nabídnout jiné a dokonce i levnější ubytování v sousedním Veselí – či v chatě přímo ve Vlkově.

Objednávky na pobyt lze uskutečnit prostřednictvím:

Do pěti dnů po potvrzení Vaší žádosti z naší strany je nutné poukázat bezhotovostně zálohu. Pokoj/objekt je rezervován až po připsání zálohy na náš účet. Při variantě „Závazného objednání“ dojde k rezervaci pokoje/objektu ihned po objednání a objednavatel se zavazuje zálohu uhradit. Doplatek ceny pronájmu prosíme uhradit v hotovosti v den nástupu pobytu spolu s vratnou kaucí a dále pak na měsíční bázi předem. Kliknutím zvětšit V případě zrušení pobytu ze strany objednavatele do 40 dnů před sjednaným dnem nástupu se vrací 50 % zálohy. Při odstoupení od rezervace/smlouvy v době kratší než 40 dnů se záloha bohužel nevrací.

Novinka roku 2019- pojištění STORNA

U nás se nemusíte bát, že při zrušení pobytu přijdete o část zálohy či dokonce celou zálohu. Stačí po předchozí dohodě s námi uzavřít POJIŠTĚNÍ STORNA a můžete pak být v klidu. Za 3% pojistného se to vyplatí. V případě zájmu zašleme podrobné informace.

Kontakt - informace

Další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu ubytovani@vlkov.eu
či na telefonu: 724 371 770

Ubytování penzion U hájovny a půjčovna sportovních potřeb:
Tomáš Novotný
Vlkov 23, 391 81 Vlkov
IČ: 62546988 Fyzická osoba zapsaná od 27.2.1995 v ŽR na MÚ v Soběslavi
Kliknutím zvětšit


Těšíme se na setkání ve Vlkově a držíme palce, aby Vám vyšlo počasí!
Objednávka ubytování či pronájmu ve Vlkově nad Lužnicí

Prosíme, vyplňte pečlivě požadované údaje (položky označené * jsou povinné)
Požaduji 
Jméno a příjmení * Datum narození *
Číslo obč. průkazu *
 
E-mail 1) Telefon 1)
   1) Prosíme vyplňte alespoň jeden údaj, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně potvrzení rezervace.
 
Bydliště (ulice, č. p.) * Město *
PSČ * Stát   
 
Požadované datum
příjezdu *
Datum odjezdu *
Případný náhradní  termín
Počet nocí  *
 
Počet osob nad 18 let *
Počet dětí s lůžkem *
Počet dětí do 3 let bez požadavku na lůžko *
Počet osob celkem
 
Poznámka:
Upřesněte, prosím, věk dětí, požadavek na konkrétní pokoj(e), na přistýlky, požadavek na domácí zvíře v boudě/penzionu, na snídaně či minikuchyňku na pokoji (pouze penzion U hájovny), rezervace sportovního vybavení, hrazení zálohy fakturou od zaměstnavatele, slevové heslo či napište svůj případný dotaz, přání, vzkaz...
 
Pokud máte zájem při opakovaných pobytech využívat věrnostních slev v našich objektech (které mohou dosahovat desítek procent), nazapomeňte udělit aktivní souhlas zaškrtnutím níže uvedeného políčka...

 Prosím o zařazení do věrnostního systému. (Přidělíme Vám osobní zákaznické číslo a získáte přístup ke slevám pro stálé klienty). Souhlasím také se zasíláním informačních e-mailů z Vlkova na mou elektronickou adresu (pokud byla uvedena). Zadané údaje nebudou předány 3. straně či jinak zneužity. O vyřazení je možné kdykoliv požádat e-mailem.

Typ objednávky (čtěte prosím pozorně) *  Pobyt ZÁVAZNĚ OBJEDNÁVÁM a uhradím předepsanou zálohu. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami a ceníkem (U Hovorků,U hájovny,Lochneska) a souhlasím s nimi. Jsem si vědom(a), že záloha se hradí i v případě stornování pobytu. Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů, které jsou nezbytné pro poskytnutí služby a v návaznosti na zákony č. 326/1999 a č. 565/1990 Sb.

 Pobyt nezávazně poptávám a jsem si vědom(a), že k zablokování pokoje dojde až po zaslání avíza o platbě a obdržení uhrazené zálohy na účet poskytovatele. Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů, které jsou nezbytné pro poskytnutí služby a v návaznosti na zákony č. 326/1999 a č. 565/1990 Sb.
 
Kde jste se o nás dozvěděli? (www adresa, vyhledávací výraz, odkaz ze serveru apod. Prosíme, upřesněte co nejvíce.)
Zákaznické č.    (Vyplňují jen stálí klienti.)[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 4. 2020.

Navštivte nás na Facebooku.