!<-- start sdeleni -->
×

Kdy máme ještě volno o prázdninách?

Volné jsou týdny od 22.8. a pak pobyty v září a na podzim s možností dotace Jihočeského kraje (stav k 16.7.) Ostatní termíny proto nemá smysl poptávat. O prázdninách lze rezervovat dopředu pouze týdenní pobyty s nástupem v sobotu. Pokud zbývá do nástupu méně jak týden, pak lze rezervovat i kratší pobyty.Jak si objednat

Kliknutím zvětšit

Rezervace na další rok zahajujeme od 1. prosince. Před tímto datem je možné si termín zdarma a nezávazně zarezervovat. Pro období letních prázdnin jsou možné dopředné rezervace pouze týdenních pobytů s nástupem a ukončením v sobotu. Pokud bude o letních prázdninách volný pokoj ještě týden před požadovaným nástupem, bude v tomto případě možné provést rezervaci i na kratší pobyt.

Penzion U hájovny je v provozu celoročně a slouží zejména pro rekreační účely a jiné krátkodobé pobyty

Chalupa U Hovorků je běžně v provozu v období od Velikonoc do 31. října (po předchozí dohodě je možné zajistit pronájem i v jiném ročním období). Přednostně rezervujeme prázdninový pronájem celé chalupy. Od cca dubna je možné objednávat na prázdniny i jednotlivé pokoje. V každém případě ovšem můžete nezávazně vyplnit objednávku/poptávku v předstihu (i v případě menšího počtu zájemců) a my se Vám pokusíme vyhovět.

Chata Lochneska je běžně v provozu v období od konce dubna do 30. září (pokud nehrozí mrazy je možné zajistit pronájem i mimo toto období).

Pokud se přihodí, že objekt bude již obsazen, jsme připraveni Vám nabídnout jiné a dokonce i levnější ubytování v sousedním Veselí – či v chatě přímo ve Vlkově.

Objednávky na pobyt lze uskutečnit prostřednictvím:

Do pěti dnů po potvrzení Vaší žádosti z naší strany je nutné poukázat bezhotovostně zálohu. Pokoj/objekt je rezervován až po připsání zálohy na náš účet. Při variantě „Závazného objednání“ dojde k rezervaci pokoje/objektu ihned po objednání a objednavatel se zavazuje zálohu uhradit. Doplatek ceny pronájmu prosíme uhradit v hotovosti v den nástupu pobytu spolu s vratnou kaucí a dále pak na měsíční bázi předem. Kliknutím zvětšit V případě zrušení pobytu ze strany objednavatele do 40 dnů před sjednaným dnem nástupu se vrací 50 % zálohy. Při odstoupení od rezervace/smlouvy v době kratší než 40 dnů se záloha bohužel nevrací.

Novinka roku 2019- pojištění STORNA

U nás se nemusíte bát, že při zrušení pobytu přijdete o část zálohy či dokonce celou zálohu. Stačí po předchozí dohodě s námi uzavřít POJIŠTĚNÍ STORNA a můžete pak být v klidu. Za 3% pojistného se to vyplatí. V případě zájmu zašleme podrobné informace.

Kontakt - informace

Další informace Vám rádi poskytneme na e-mailu ubytovani@vlkov.eu
či na telefonu: 724 371 770

Ubytování penzion U hájovny a půjčovna sportovních potřeb:
Tomáš Novotný
Vlkov 23, 391 81 Vlkov
IČ: 62546988 Fyzická osoba zapsaná od 27.2.1995 v ŽR na MÚ v Soběslavi
Kliknutím zvětšit


Těšíme se na setkání ve Vlkově a držíme palce, aby Vám vyšlo počasí!
Objednávka ubytování či pronájmu ve Vlkově nad Lužnicí

Prosíme, vyplňte pečlivě požadované údaje (položky označené * jsou povinné)
Požaduji 
Jméno a příjmení * Datum narození *
Číslo obč. průkazu *
 
E-mail 1) Telefon 1)
   1) Prosíme vyplňte alespoň jeden údaj, abychom Vás mohli kontaktovat ohledně potvrzení rezervace.
 
Bydliště (ulice, č. p.) * Město *
PSČ * Stát   
 
Požadované datum
příjezdu *
Datum odjezdu *
Případný náhradní  termín
Počet nocí  *
 
Počet osob nad 18 let *
Počet dětí s lůžkem *
Počet dětí do 3 let bez požadavku na lůžko *
Počet osob celkem
 
Poznámka:
Upřesněte, prosím, věk dětí, požadavek na konkrétní pokoj(e), na přistýlky, požadavek na domácí zvíře v boudě/penzionu, na snídaně či minikuchyňku na pokoji (pouze penzion U hájovny), rezervace sportovního vybavení, hrazení zálohy fakturou od zaměstnavatele, slevové heslo či napište svůj případný dotaz, přání, vzkaz...
 
Pokud máte zájem při opakovaných pobytech využívat věrnostních slev v našich objektech (které mohou dosahovat desítek procent), nazapomeňte udělit aktivní souhlas zaškrtnutím níže uvedeného políčka...

 Prosím o zařazení do věrnostního systému. (Přidělíme Vám osobní zákaznické číslo a získáte přístup ke slevám pro stálé klienty). Souhlasím také se zasíláním informačních e-mailů z Vlkova na mou elektronickou adresu (pokud byla uvedena). Zadané údaje nebudou předány 3. straně či jinak zneužity. O vyřazení je možné kdykoliv požádat e-mailem.

Typ objednávky (čtěte prosím pozorně) *  Pobyt ZÁVAZNĚ OBJEDNÁVÁM a uhradím předepsanou zálohu. Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s podmínkami a ceníkem (U Hovorků,U hájovny,Lochneska) a souhlasím s nimi. Jsem si vědom(a), že záloha se hradí i v případě stornování pobytu. Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů, které jsou nezbytné pro poskytnutí služby a v návaznosti na zákony č. 326/1999 a č. 565/1990 Sb.

 Pobyt nezávazně poptávám a jsem si vědom(a), že k zablokování pokoje dojde až po zaslání avíza o platbě a obdržení uhrazené zálohy na účet poskytovatele. Souhlasím se zpracováním výše uvedených osobních údajů, které jsou nezbytné pro poskytnutí služby a v návaznosti na zákony č. 326/1999 a č. 565/1990 Sb.
 
Kde jste se o nás dozvěděli? (www adresa, vyhledávací výraz, odkaz ze serveru apod. Prosíme, upřesněte co nejvíce.)
Zákaznické č.    (Vyplňují jen stálí klienti.)[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 4. 2020.

Navštivte nás na Facebooku.