×

Nabízíme ubytování s dotací Jihočeského kraje a aktivity s výraznou slevou!

U nás můžete využít v poprázdninovém období slevu 30 procent na ubytování díky podpoře Jihočeského kraje. Naplánujte si babí léto či podzim s touto výhodou. Stačí si zažádat o voucher. Jak postupovat poradíme - zavolejte, pište, ale ještě před provedením rezervace. Dále nabízíme výrazné slevy na turistické aktivity pro všechny naše hosty dle nabídky na www.leto.jiznicechy.cz. Akce trvá do vyčerpání fondu, nejpozději do 30.11. Naše další výhoda: Pro stornace pobytu v přímé souvislosti s onemocněním COVID19 (nemoc, karanténa hostů či nařízení vlády) GARANTUJEME pro celý rok 2020 neprodlené VRÁCENÍ ZÁLOHY.

pískovny

  Naše nabídka ve zkratce

Dovolená u nás

Vlkov nad Lužnicí je součástí CHKO Třeboňsko a je velice vyhledávanou rekreační
lokalitou díky krásným rovinatým cyklostezkám bez aut, koupání v pískovnách,
borovicovým lesům, nádherným jihočeským rybníkům, rybaření či in-line bruslení.
A v případě nepřízně počasí je v okolí spousta možností náhradního programu.
Naší hlavní klientelu tvoří rodiny s dětmi, ale rádi přivítáme i ostatní zájemce.

Vlkovský navigátor spustíte kliknutím na obrázek
Místo jako stvořené pro pěknou dovolenou či pohodový víkend...

Ubytování:

Pobyt ve vlastním karavanu:

 • Pokud máte vlastní autokaravan a nepotřebujete od nás pokoj, můžete se u nás i se svým miláčkem utábořit. Kempovací místo Vlkov s kapacitou cca 2 karavanů můžete rezervovat zde za paušální poplatek 100 Kč za noc a položku (karavan, osoba, přípojka elektřina, přípojka voda...).

  Půjčovna:

  V penzionu U hájovny provozujeme i bohatě vybavenou půjčovnu sportovních a rekreačních potřeb (pro všechny naše hosty se zvýhodněnými cenami).

  Objednávky:

  Pomocí formuláře (upřednostněno), telefonicky 724 371 770 či e-mailem na  ubytovani@vlkov.eu. Zálohu je nutno uhradit do cca 5ti dnů od potvrzení objednávky z naší strany.


  Rekreační možnosti:

  Pískovna Písečné pláže (včetně nudistických), koupání na pěti pískovnách, výlety na kole, pěší výlety, rybaření na řekách Lužnice a Nežárka či na 5ti pískovnách, vodáctví, naučná stezka (dvě přírodní památky přímo v katastru obce), sběr lesních plodů (borůvek, brusinek, hub), možnost sportovního vyžití na dvou hřištích, nové kvalitní povrchy pro in-line bruslení, návštěvy nedalekých zámků (např. Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou či Třeboň), úzkokolejka v Jindřichově Hradci, nejrůznější muzea pro děti i dospělé a řada dalších rekreačních příležitostí, které Vám rádi doporučíme.

 • [nahoru]

  Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 7. 2019.

  Navštivte nás na Facebooku.