pískovny

  Naše nabídka ve zkratce

Dovolená u nás

Vlkov nad Lužnicí je součástí CHKO Třeboňsko a je velice vyhledávanou rekreační
lokalitou díky krásným rovinatým cyklostezkám bez aut, koupání v pískovnách,
borovicovým lesům, nádherným jihočeským rybníkům, rybaření či in-line bruslení.
A v případě nepřízně počasí je v okolí spousta možností náhradního programu.
Naší hlavní klientelu tvoří rodiny s dětmi, ale rádi přivítáme i ostatní zájemce.

Vlkovský navigátor spustíte kliknutím na obrázek
Místo jako stvořené pro pěknou dovolenou či pohodový víkend...

Ubytování:

Pobyt ve vlastním karavanu:

 • Pokud máte vlastní autokaravan a nepotřebujete od nás pokoj, můžete se u nás i se svým miláčkem utábořit. Kempovací místo Vlkov s kapacitou cca 2 karavanů můžete rezervovat zde za paušální poplatek 100 Kč za noc a položku (karavan, osoba, přípojka elektřina, přípojka voda...).

  Půjčovna:

  V penzionu U hájovny provozujeme i bohatě vybavenou půjčovnu sportovních a rekreačních potřeb (pro všechny naše hosty se zvýhodněnými cenami).

  Objednávky:

  Pomocí formuláře (upřednostněno), telefonicky 724 371 770 či e-mailem na  ubytovani@vlkov.eu. Zálohu je nutno uhradit do cca 5ti dnů od potvrzení objednávky z naší strany.


  Rekreační možnosti:

  Pískovna Písečné pláže (včetně nudistických), koupání na pěti pískovnách, výlety na kole, pěší výlety, rybaření na řekách Lužnice a Nežárka či na 5ti pískovnách, vodáctví, naučná stezka (dvě přírodní památky přímo v katastru obce), sběr lesních plodů (borůvek, brusinek, hub), možnost sportovního vyžití na dvou hřištích, nové kvalitní povrchy pro in-line bruslení, návštěvy nedalekých zámků (např. Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou či Třeboň), úzkokolejka v Jindřichově Hradci, nejrůznější muzea pro děti i dospělé a řada dalších rekreačních příležitostí, které Vám rádi doporučíme.

 • [nahoru]

  Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 7. 2019.

  Navštivte nás na Facebooku.