Podzimní výlovy rybníků

Končící léto a nadcházející podzim znamenají pro Vlkov a celé jižní Čechy příchod jednoho z nejhezčích, ne-li úplně nejkrásnějšího, období v roce. Lesní cesty září barvami podzimního listí, průhledy na tmavomodré hladiny rybníků jsou rámovány zlatými stromy a všechen vzduch je díky větru průzračný a svěží. Ráno vás zajisté okouzlí sametová mlha nad rybníky i pískovnami, večer zas světelná hra západu slunce. O množství hub, o které v lese často přímo zakopáváte, ani nemluvě.

Přijedete-li k nám na začátku podzimu určitě se informujte ohledně možnosti návštěvy některého z výlovů - zážitek to minimálně na úrovni pouti či velkého jarmarku. Výlovy navštěvují nejen zájemci o trochu poučení o tradičním rybníkářství, zábavu nebo vynikající rybí polévku, ale i rodiče se svými ratolestmi, vodníci nebo televizní štáby. Nikdo nepřijde zkrátka, to vám garantujeme.

Lépe vám snad jeden z výlovů přiblíží následující fotografie.

Odkazy

Zde uvádíme několik odkazů, kde se dají sehnat informace o výlovech na Třeboňsku, mnohdy včetně konkrétních termínů a programů.

[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 7. 2019.

Navštivte nás na Facebooku.