Půjčovna sportovních potřeb, rekreačních potřeb,
zahradní techniky a nářadí


Dovolujeme si vám představit naši nabídku sportovních potřeb pro celoroční vyžití. Neomezujeme se pouze na půjčování kol pro dospělé (jako většina jiných půjčoven), ale máme širokou škálu sportovního vybavení pro opravdu všechny věkové kategorie.

Půjčujeme zejména kvalitní treková a horská kola s plným vybavením včetně brašen a přileb. Nově máme v nabídce i elektrokolo (1. den za 450 a další dny o 50 Kč levněji)! Máme i speciální vybavení pro děti - dětská kola, vozík za kolo Croozer s odpružením (lze využít i pro jogging či jako kočárek), sedačku na kolo, kolečkové In-Line brusle či koloběžku. Pro milovníky koupání můžeme nabídnout nafukovací čluny, bazénky a další vybavení k vodě. Nechybí ani vybavení na hřiště pro míčové a raketové hry, dále ping-pong, trampolínu aj. Pro výletníky máme stany, spacáky, GPS, mapy a řadu dalších sportovních potřeb, ze kterých si určitě vyberete.

Sortiment půjčovny zahrnuje i o další rekreační potřeby (gril, klimatizace, promítačka, chladící výčepní zařízení apod. ) a dále zahradní techniku, nářadí a přístroje (čistička wap, elektrocentrála, kango, pily, štípačka dřeva, žebříky apod. )


Vše bylo pořízeno v roce 2011, uvedeno do provozu v červnu 2012 a zapůjčeno pouze několikrát. Proto je vše v bezvadném stavu. Provoz půjčovny je celoroční. Veškeré vybavení i materiál je možné rezervovat předem.

Nemáme pevně stanovenou provozní dobu, rezervace a půjčování provádíme po předchozí domluvě prostřednictvím tel. 724.371.770 či e-mailu pujcovna@vlkov.eu.

Půjčovna se nachází ve Vlkově nad Lužnicí v č. p. 118 (penzion U hájovny), okres Tábor.


Půjčujeme všem zájemcům. Hostům ubytovaným u nás poskytujeme navíc slevu.

Vybavení si můžete rezervovat prostřednictvím e-mailu.

Seznam půjčovaného vybavení

Kompletní nabídku naší půjčovny pro veřejnost najdete zde.

Seznam sportovního vybavení včetně ceníku naleznete zde.

Seznam rekreačních potřeb včetně ceníku naleznete zde.

Seznam zahradní techniky a nářadí naleznete zde.

Půjčovní řád

SoukolíSoukolí
[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.czCopyright © 2007 – 2019 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 3. 5. 2018.

Navštivte nás na Facebooku.