×

Nabízíme ubytování s dotací Jihočeského kraje a aktivity s výraznou slevou!

U nás můžete využít v poprázdninovém období slevu 30 procent na ubytování díky podpoře Jihočeského kraje. Naplánujte si babí léto či podzim s touto výhodou. Stačí si zažádat o voucher. Jak postupovat poradíme - zavolejte, pište, ale ještě před provedením rezervace. Dále nabízíme výrazné slevy na turistické aktivity pro všechny naše hosty dle nabídky na www.leto.jiznicechy.cz. Akce trvá do vyčerpání fondu, nejpozději do 30.11. Naše další výhoda: Pro stornace pobytu v přímé souvislosti s onemocněním COVID19 (nemoc, karanténa hostů či nařízení vlády) GARANTUJEME pro celý rok 2020 neprodlené VRÁCENÍ ZÁLOHY.

Půjčovna sportovních potřeb, rekreačních potřeb,
zahradní techniky a nářadí


Dovolujeme si vám představit naši nabídku sportovních potřeb pro celoroční vyžití. Neomezujeme se pouze na půjčování kol pro dospělé (jako většina jiných půjčoven), ale máme širokou škálu sportovního vybavení pro opravdu všechny věkové kategorie.

Půjčujeme zejména kvalitní treková a horská kola s plným vybavením včetně brašen a přileb. Nově máme v nabídce i elektrokolo (1. den za 450 a další dny o 50 Kč levněji)! Máme i speciální vybavení pro děti - dětská kola, vozík za kolo Croozer s odpružením (lze využít i pro jogging či jako kočárek), sedačku na kolo, kolečkové In-Line brusle či koloběžku. Pro milovníky koupání můžeme nabídnout nafukovací čluny, bazénky a další vybavení k vodě. Nechybí ani vybavení na hřiště pro míčové a raketové hry aj. Pro výletníky máme stany, spacáky, mapy a řadu dalších sportovních potřeb, ze kterých si určitě vyberete.

Sortiment půjčovny zahrnuje i o další rekreační potřeby (gril, klimatizace, promítačka, chladící výčepní zařízení apod. ) a dále zahradní techniku, nářadí a přístroje (čistička wap, elektrocentrála, vrtací a bourací kladivo Kango, pily, žebříky apod. )


Vše bylo pořízeno v roce 2011 či později. Vzhledem k tomu, že provádíme pravidelnou údržbu, je vše v bezvadném stavu a jako nové. Provoz půjčovny je celoroční. Veškeré vybavení i materiál je možné rezervovat předem.

Nemáme pevně stanovenou provozní dobu, rezervace a půjčování provádíme po předchozí domluvě prostřednictvím tel. 724.371.770 či e-mailu pujcovna@vlkov.eu.

Půjčovna se nachází ve Vlkově nad Lužnicí v č. p. 118 (penzion U hájovny), okres Tábor.


Půjčujeme všem zájemcům. Hostům ubytovaným u nás poskytujeme navíc slevu.

Vybavení si můžete rezervovat prostřednictvím e-mailu.

Seznam půjčovaného vybavení

Kompletní nabídku naší půjčovny pro veřejnost najdete zde.

Půjčovní řád

SoukolíSoukolí
[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 11. 7. 2019.

Navštivte nás na Facebooku.