×

Rezervační boom vypukl. Využijte naší nabídky pojištění stornace pobytu.

Upozorňujeme na zvýšený zájem o rezervace počátkem roku. Denně ubytování u nás zvažuje přes 100 návštěvníků internetu. Kdo chce konkrétní termín či konkrétní pokoj, neměl by váhat a kontaktovat nás co nejdříve. Komu na tom nezáleží, má ještě spoustu času. U nás můžete při rezervaci využít pojištění stornace pobytu a být tak v klidu!

Zatravňovačky (2006/7)

Nejzajímavějším prvkem této práce byla určitě fáze přípravy podloží pomocí těžké mechanizace, které také věnujeme větší část naší fotoreportáže. Následovale už jen fádní a zdlouhavá ruční pokládka dlaždic s cílem zachovat požadovanou rovnost i sklon tak, aby při dešti do dlaždic stékala voda ze dvora.

Dlažba byla položena na konci roku 2006 a již na jaře 2007 zarostla vysetou travou (zejména díky starostlivé péči p. Novotného mladšího). Jediným nedostatkem tohoto řešení parkovací plochy je nedostatek světla pod zaparkovanými auty - tráva za chvíli zažloutne - a dále i nutnost pravidelného zavlažování (zejména pod stojícími auty).

Blíže viz přiložené fotografie:

© foto Jan Šedivý 2006, 2007.

[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 4. 11. 2019.

Navštivte nás na Facebooku.