×

Aktuální informace pro váhající:)

U nás můžete pro rodiny s dětmi na vícedenní pobyty získat slevu 30 procent na ubytování díky dotaci Jihočeského kraje. Informace dáme po telefonu. Od 25.5. je již vše u nás v provozu (Půjčovna, chalupa U Hovorků, chata Lochneska i penzion U hájovny). V červnu preferujeme 5ti denní a delší pobyty, o prázdninách pak týdenní. Naše VÝHODY: Pro stornace pobytu v přímé souvislosti s onemocněním COVID19 (nemoc, karanténa hostů či nařízení vlády) GARANTUJEME pro celý rok 2020 neprodlené VRÁCENÍ ZÁLOHY. Pokoje při výměně hostů dezinfikujeme ozónem.

Zatravňovačky (2006/7)

Nejzajímavějším prvkem této práce byla určitě fáze přípravy podloží pomocí těžké mechanizace, které také věnujeme větší část naší fotoreportáže. Následovale už jen fádní a zdlouhavá ruční pokládka dlaždic s cílem zachovat požadovanou rovnost i sklon tak, aby při dešti do dlaždic stékala voda ze dvora.

Dlažba byla položena na konci roku 2006 a již na jaře 2007 zarostla vysetou travou (zejména díky starostlivé péči p. Novotného mladšího). Jediným nedostatkem tohoto řešení parkovací plochy je nedostatek světla pod zaparkovanými auty - tráva za chvíli zažloutne - a dále i nutnost pravidelného zavlažování (zejména pod stojícími auty).

Blíže viz přiložené fotografie:

© foto Jan Šedivý 2006, 2007.

[nahoru]

Validní HTMLPočítadlo - NAVRCHOLU.cz TOPlist Copyright © 2007 – 2020 NTsoft & JHŠ Tábor, poslední aktualizace dne 4. 11. 2019.

Navštivte nás na Facebooku.